Enter your keyword

Zimní homeopatická škola

Česká komora klasické homeopatie Vás zve na Zimní homeopatickou školu 2014.
Bude se konat od pátku 24.1. do úterý 28.1. 2014 v Beskydech ve čtyřhvězdičkovém Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích.

Jako přednášející byl pozván pan Mgr. Pavel Opelka, ředitel České školy klasické homeopatie. Téma přednášek bude: Růstové poruchy kostry a metabolismus vápníku.

Zimní škola bude pořádána v poněkud komornějším duchu a studium nebude tak intenzivní jako bývá na Letní škole. Výuka bude začínat v pátek 24.1. v 15 hodin a škola bude ukončena v úterý 28.1. ve 13 hodin. Polovina času bude věnována přednášení, zbylý čas mohou účastníci věnovat diskusím s kolegy, odpočinku nebo sportu.

V blízkosti hotelu jsou 4 lyžařské svahy, GoGEN Snowpark s překážkami pro snowboardisty i lyžaře. Snowtubing Horal nabízí jízdu na gumových člunech. Výbavu na lyžování si lze zapůjčit přímo v hotelu. Můžete si zajít na masáže, vykoupat se v hotelovém bazénu. Wellness a vstupy do relaxačního centra se neplatí, jsou v ceně jako bonus navíc.

Cena zimní homeopatické školy je 7 500,- Kč. V ceně je zahrnuto:

– ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (pokoj obsazený dvěma platícími osobami)
– snídaně formou švédských stolů (studené a teplé bufé), oběd – polévka a hlavní chod, večeře formou teplého a studeného bufé (výběr z 5 hlavních chodů)
– konferenční prostory s technickým vybavením, připojení k internetu
– neomezený vstup do hotelového bazénu a L-Spa + neomezený vstup do všech prostor Wellness Horal.

Komora si ve prospěch maximálního snížení ceny za pořádání Zimní školy nic neúčtuje.

Autobus kvůli nenaplnění kapacity byl zrušen. Nově přibyla ale nabídka vlakového spojení: vlak Regio Jet. Cena by byla od 260 Kč/osoba. Kdo bude volit vlastní dopravu, počítejte se sněhovými řetězy. Parkování u hotelu je zdarma.

Zimní školu lze pojmout i jako rodinnou dovolenou, tzn. můžete si objednat i ubytování pro rodinné příslušníky (cena na osobu je stejná). Když budete na přednáškách, mají vaši blízcí možnost výběru ze široké nabídky vyžití nejen hotelu Lanterna, ale i dalších dvou blízkých hotelů, tedy hotelu GALik a Horal. Rozhodně se nudit nebudou.

Během roku je jen málo možností setkat se, probrat obtížné případy, prodiskutovat zajímavosti a předat si navzájem zkušenosti z homeopatické praxe. Letní a Zimní homeopatická škola takovým místem setkání rozhodně je.

Podle předběžného zájmu jsme objednali pouze 28 míst, tak prosím, reagujte co nejdříve. Po zaplnění míst nebude možné další objednat, protože hotel bude obsazený. Zde najdete přihlášku na Zimní školu, která se stává závaznou po zaplacení celé částky kursovného na účet komory. Účet je uvedený na přihlášce.