Enter your keyword

 

Informace k výuce ČKKH a postgraduálnímu vzdělávání

Milí kolegové či budoucí kolegové,

Vzhledem ke zvyšujícím se požadavkům ECCH na odbornou kvalitu a profesionalitu registrovaných homeopatů, začala komora již v minulém školním roce sledovat docházku studentů na kurzech ČŠKH, tak aby mohlo být uplatňováno splnění požadavku 80% účasti, jako podmínky pro připuštění k závěrečné zkoušce ČŠKH. Se sledováním docházky studentů pokračujeme i v tomto školním roce.

Rovněž jsme sledovali docházku homeopatů na postgraduální výuce, abychom mohli deklarovat ECCH plnění požadavků na průběžné další vzdělávání našich Registrovaných homeopatů a i zde pokračujeme v monitorování docházky.
Od letošního školního roku také získá každý RHom, který bude účasten alespoň 80% postgraduálního studia, certifikát o účasti na postgraduálním studiu příslušného školního roku. Tato informace bude také v případě zájmu uvedena v registru homeopatů na webu ČKKH u jednotlivých Registrovaných homeopatů.

V případě, že se nemůžete přednášky zúčastnit, může být (na základě individuální dohody a v určitém rozsahu) uznáno dokoupení přednášky jako účast na přednášce. V takovém případě je potřeba oznámit toto na komorový e-mail, k doplnění do evidence docházky.

Přejeme vám krásný konec léta a těšíme se na společná setkávání v učebnách ČŠKH.

Hodně zdaru v životě, ve studiu i v praktikování homeopatie.

Váš výbor ČKKH

Ⓒ 2022 Všechna práva vyhrazena