Letní škola 2006

Letní škola 2006 v Daňkovicích

Přednášející: Pavel Opelka,Bedřich Burkoň
Vedení workshopů: Pavel Stuchlík,Dana Spěváková,Hanka Chocholatá

Letošní homeopatická letní škola se konala poprvé na novém místě, v penzionu Selský dvůr v Daňkovicích. Penzion se nachází v klidném prostředí Českomoravské vrchoviny. Krásná okolní příroda , téměř nedotčená civilizací , bohatý program a setkání s přáteli přispěly k vytvoření příjemné a přátelské atmosféry. Staly se zdrojem k načerpání nových sil do další homeopatické práce.

Lš 2006

Program letní školy byl bohatý . Ráno začínal přednáškou, v odpoledních hodinách probíhaly workshopy a večer byl zakončený hodinou orientálního tance.

Přednášejícími na této letní škole byli Pavel Opelka a Bedřich Burkoň

Lš 2006 Lš 2006

Na vedení workshopů se podíleli : Dana Spěváková, Pavel Stuchlík a Hanka Chocholatá.

Lš 2006 Lš 2006

Přednáška Pavla Opelky byla zaměřena na periodickou tabulku prvků( polokovy,kovy, platinové kovy, halogeny a plyny)a jejich materii mediku..

Zbývala se liniemi a rozpracováním fyzických případů. Vytvořila ucelenější obraz a ukázala nám jednotlivá stádia nemoci a jejich vývojové fáze.

Bedřich Burkoň přispěl velice zajímavými kazuistikami malých léků zaměřenými na praktickou repertorizaci.

Hana Chocholatá se s námi podělila o zkušenosti a poznatky ze své homeopatické praxe a po všechny večery vedla hodinu orientálního tance. Orientální tanec je vhodný pro zdravé i nemocné, umožňuje příjemně strávit volný čas, protáhnou a posílit celé tělo, poznat sama sebe a objevit nové cesty v komunikaci sama se sebou i s ostatními lidmi. Už mnohokrát potvrdil svou mocnou a blahodárnou uzdravující sílu.


Pavel Stuchlík
se zaměřil na materii mediku bariových solí( Baryta carbonica,Baryta phosphorica a Baryta muriatica.)Dana Spěváková nás všechny zaujala velmi pečlivě zpracovaným rozborem případu , který nazvala : „ Případ fosforické a natriové linie".Její příspěvek velmi zaujal všechny zúčastněné.


Lš 2006

Celá letošní letní škola nás všechny obohatila o nové poznatky a zanechala v nás hezkou vzpomínku .